Nowa strona główna

Dlaczego nie martwisz się o nic?

Kupując produkt z linii Kratki PRO otrzymasz od nas…

Kim jesteśmy?

Kratki.pl Marek Bal to znany i ceniony producent kominków, kratek oraz akcesoriów kominkowych. Dzięki dynamicznemu rozwojowi, wysokiej jakości i trwałości naszych produktów, szybko znaleźliśmy się w czołówce firm kominkowych w Europie. Od początku istnienia przyświeca nam idea „Dobre, bo polskie”, a wyróżnikiem na tle konkurencji jest troska o dostarczenie Klientom produktu bezpiecznego i efektywnego.

Innowacyjność oraz dbałość o najwyższy poziom produktów to podstawowe filary naszej marki. Dowodem spełniania światowych standardów jest uzyskanie certyfikatu ISO 9001:2015 oraz licznych nagród branżowych i konsumenckich, potwierdzających jakość oferty firmy Kratki.pl. Wdrożony Wewnętrzny System Produkcji oraz Kontroli Jakości gwarantuje skuteczne i efektywne działanie na wszystkich etapach wytwarzania oraz magazynowania. Dzięki temu spełniamy wysokie i stale rosnące wymagania Klientów.

Co oferujemy?

KRATKI PRO to kominki i piece wolnostojące tworzone na lata. Produkujemy je z wysokiej jakości materiałów. Nasze 21-letnie doświadczenie w połączeniu z nowoczesnym parkiem maszynowym oraz skrupulatną kontrolą jakości sprawiają, że bierzemy pełną odpowiedzialność za nie, dając im 10 lat gwarancji. Dodatkowo każde urządzenie posiada  indywidualny Certyfikat Jakości

Dajemy ciepło – to najważniejsze zadanie naszych wkładów. Siedząc w blasku kominka zrozumieją Państwo, że robimy jednak coś więcej… Tworzymy atmosferę, ciepłą atmosferę…

Wystarczy, że skontaktujesz się z nami…

Wybierz dogodną formę kontaktu a my zajmiemy się resztą…

Zadzwoń!

Zostaw kontakt a my
skontaktujemy się w ciągu 24h!

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Kratki.pl Marek Bal z siedzibą we Wsoli, ul. W. Gombrowicza 4, 26-660 Jedlińsk w celach marketingowych na zasadach określonych w Rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 wchodzącego w życie od 25.05.2018 roku oraz w ustawie z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (Dz.U. z 2004 r. nr 171, poz. 1800, z późn. zm.). Oświadczam, iż podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne oraz, że zostałem poinformowany o prawie żądania dostępu do moich danych osobowych, ich zmiany oraz usunięcia. Administratorem danych osobowych jest firma Kratki.pl Marek Bal według zasad i w zgodzie z zasadami określonymi w zakładce Polityka prywatności.


    Zadzwoń