+48 48 38 999 16

INTELIGENTNY KOMINEK

ze sterownikiem MSK

Jak działa inteligentny kominek?

Procesem spalania zarządza elektroniczny sterownik wykorzystując do tego przepustnice. Sterownik otwierając i zamykając przepustnice steruje ilością powietrza dostarczanego do komory spalania a tym samym reguluje szybkość spalania, wysokość płomienia i ilość wytwarzanej energii cieplnej.

Z

Dzięki automatycznemu sterowaniu procesem spalania możemy zaoszczędzić nawet do 30% drewna – oszczędzasz pieniądze i środowisko.

Dzięki automatycznemu sterowaniu procesem spalania możemy zaoszczędzić nawet do 30% drewna – oszczędzasz pieniądze i środowisko.

W przypadku braku zasilania elektroniczna przepustnica ustawia się w pozycji otwartej umożliwiając powrót do ręcznego sterowanie procesem spalania.

Urządzenie spełnia wymagania Ekoprojektu oraz normy BImSchV 2, wyznaczającej maksymalną emisję CO.

Z

W przypadku braku zasilania elektroniczna przepustnica ustawia się w pozycji otwartej umożliwiając powrót do ręcznego sterowanie procesem spalania.

Z

urządzenie spełnia wymagania Ekoprojektu oraz normy BImSchV 2, wyznaczającej maksymalną emisję CO.

Co zyskujesz wybierając inteligentny kominek?

WYGODA

Nie musisz manualnie sterować pracą kominka, zrobi to za Ciebie sterownik. Zapewni on optymalny proces spalania i utrzyma w pomieszczeniu zaprogramowaną przez Ciebie temperature.

OSZCZĘDNOŚĆ

Inteligentny kominek to oszczędność nawet do 30% opału. Łatwo obliczyć, że już po dwóch miesiącach użytkowania zwrócą się pieniądze zainwestowane w sterownik MSK.

EKOLOGIA

Automatyczne sterowanie pracą kominka, zapewnia optymalne warunki spalania i pozwala zmniejszyć ilość użytego opału aż do 30%.

BEZPIECZEŃSTWO

Nie istnieje ryzyko przegrzania kominka. W przypadku załadunku zbyt dużej ilości drewna, sterownik kominka zadba o optymalny proces spalania.

Jesteś zainteresowany inteligentnym kominkiem? A może szukasz innego rozwiązania?

Chętnie podzielimy się naszym ponad 26 letnim doświadczeniem.

Zdecyduj, jaka forma kontaktu jest dla Ciebie najwygodniejsza.

Zadzwoń

lub
zostaw kontakt
Nasz specjalista do Ciebie zadzwoni

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Kratki.pl Marek Bal z siedzibą we Wsoli, ul. W. Gombrowicza 4, 26-660 Jedlińsk w celach marketingowych na zasadach określonych w Rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 wchodzącego w życie od 25.05.2018 roku oraz w ustawie z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (Dz.U. z 2004 r. nr 171, poz. 1800, z późn. zm.). Oświadczam, iż podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne oraz, że zostałem poinformowany o prawie żądania dostępu do moich danych osobowych, ich zmiany oraz usunięcia. Administratorem danych osobowych jest firma Kratki.pl Marek Bal według zasad i w zgodzie z zasadami określonymi w zakładce Polityka prywatności.


    Copyright © 2022 Kratki.com

    pl_PL