+48 48 38 999 16

INTELIGENTNY KOMINEK

ze sterownikiem MSK

Jak działa inteligentny kominek?

Procesem spalania zarządza elektroniczny sterownik wykorzystując do tego przepustnice. Sterownik otwierając i zamykając przepustnice steruje ilością powietrza dostarczanego do komory spalania a tym samym reguluje szybkość spalania, wysokość płomienia i ilość wytwarzanej energii cieplnej.

Z
Dzięki automatycznemu sterowaniu procesem spalania możemy zaoszczędzić nawet do 30% drewna – oszczędzasz pieniądze i środowisko.
Z
W przypadku braku zasilania elektroniczna przepustnica ustawia się w pozycji otwartej umożliwiając powrót do ręcznego sterowanie procesem spalania.
Z
urządzenie spełnia wymagania Ekoprojektu oraz normy BImSchV 2, wyznaczającej maksymalną emisję CO.

Co zyskujesz wybierając inteligentny kominek?

WYGODA

Nie musisz manualnie sterować pracą kominka, zrobi to za Ciebie sterownik. Zapewni on optymalny proces spalania i utrzyma w pomieszczeniu zaprogramowaną przez Ciebie temperature.

OSZCZĘDNOŚĆ

Inteligentny kominek to oszczędność nawet do 30% opału. Łatwo obliczyć, że już po dwóch miesiącach użytkowania zwrócą się pieniądze zainwestowane w sterownik MSK.

EKOLOGIA

Automatyczne sterowanie pracą kominka, zapewnia optymalne warunki spalania i pozwala zmniejszyć ilość użytego opału aż do 30%.

BEZPIECZEŃSTWO

Nie istnieje ryzyko przegrzania kominka. W przypadku załadunku zbyt dużej ilości drewna, sterownik kominka zadba o optymalny proces spalania.

Jesteś zainteresowany inteligentnym kominkiem? A może szukasz innego rozwiązania?

Chętnie podzielimy się naszym ponad 26 letnim doświadczeniem.

Zdecyduj, jaka forma kontaktu jest dla Ciebie najwygodniejsza.

Zadzwoń

lub
zostaw kontakt
Nasz specjalista do Ciebie zadzwoni

Nowe pole

Copyright © 2022 Kratki.com